Organisatie

Organisatie

Directie

  • Prof. Dr. C. Lucas, directeur Universitaire Masterstudie EBP, klinisch epidemioloog
  • Prof. Dr. R. de Vos, decaan van de ASHP, voorzitter van de stafafdeling Onderwijssupport AMC en hoofd van de afdeling Kenniscentrum Evidence Based Education
  • Dr. B. Spek, adjunct opleidingsdirecteur Universitaire Masterstudie EBP, klinisch epidemioloog

Examencommissie

  • Prof. Dr. M.W.M. Jaspers, voorzitter
  • Prof. Dr. A.H. Zwinderman, secretaris, plv voorzitter
  • Prof. Dr. T.J. Roseboom, lid, plv secretaris

Managementteam

  • Prof. Dr. C. Lucas, klinisch epidemioloog
    C.Lucas@amc.uva.nl
  • Mw. M.J. Kreuger-van Eck, stafadviseur / hoofd Onderwijsbureau
    M.J.kreuger-vaneck@amc.uva.nl
  • Dr. B Spek, klinisch epidemioloog, coördinator 2e studiejaar
    B.Spek@amc.uva.nl
  • Dr. R. Lindeboom, klinisch epidemioloog, module coördinator, Staf Epidemioloog
    R.Lindeboom@amc.uva.nl
  • Drs. G.S. de Wolf, bewegingswetenschapper, coördinator 1e studiejaar
    G.S.deWolf@amc.uva.nl


Kerndocenten / Thesisbegeleiding

  • Prof. Dr. C. Lucas, klinisch epidemioloog
    C.Lucas@amc.uva.nl
  • Dr. B Spek, klinisch epidemioloog, coördinator 2e studiejaar
    B.Spek@amc.uva.nl
  • Dr. R. Lindeboom, klinisch epidemioloog, module coördinator, Staf Epidemioloog
    R.Lindeboom@amc.uva.nl
  • Drs. G.S. de Wolf, bewegingswetenschapper, coördinator 1e studiejaar
    G.S.deWolf@amc.uva.nl
  • Dr. E.W.P. Bakker, klinisch epidemioloog
    EW.Bakker@amc.uva.nl
  • Dr. J.M. Maaskant, klinisch epidemioloog
    J.M.Maaskant@amc.uva.nl
  • Drs. T.R.M. van den Meiracker, klinisch epidemioloog
    T.R.vandenMeiracker@amc.uva.nl
  • Drs. P.M. Nelissen, klinisch epidemioloog
    P.M.Nelissen@amc.uva.nl
  • Drs. S.I.B. Perry, klinisch epidemioloog
    S.I.Perry@amc.uva.nl
  • Drs. B.A.M. Snoeker, klinisch epidemioloog, thesiscoördinator
    B.A.Snoeker@amc.uva.nl
  • Dr. M.M. Stuiver, klinisch epidemioloog
    M.M.Stuiver@amc.uva.nl

Thesisbegeleiding

  • Dr. G.M.H.Elbers, klinisch epidemioloog
    G.M.Elbers@amc.uva.nl
  • Prof. Dr. R.H.H. Engelbert, hoogleraar fysiotherapie
    r.h.h.engelbert@hva.nl
  • Dr. E.B. Haverkort, klinisch epidemioloog
    E.B.Haverkort@amc.uva.nl
  • Dr. M.C. van der Linden, klinisch epidemioloog
    Onderwijsbureau@amc.uva.nl
  • Dr. E. van Trijffel, klinisch epidemioloog
    E.vanTrijffel@amc.uva.nl
  • Prof. Dr. R. de Vos, klinisch epidemioloog
    R.Vos@amc.uva.nl

Stafadviseur

  • mw. M.J. Kreuger-van Eck|
    M.J.Kreuger-vaneck@amc.uva.nl

Onderwijsbureau

  • mw. M.J. Kreuger-van Eck, stafadviseur / hoofd Onderwijsbureau
    M.J.Kreuger-vanEck@amc.uva.nl
  • mw. J.M. Bolt, management assitstente
    J.M.Bolt@amc.uva.nl