Het team

Wie zijn wij?

Wij zijn een team van enthousiaste, deskundige mensen die ervoor zorgen dat uw bijeenkomst tot in de puntjes wordt verzorgd. Al onze medewerkers hebben jarenlange ervaring in de evenementenbranche, in het bijzonder met de organisatie van medisch-wetenschappelijke congressen en symposia. Hieronder stellen wij ons aan u voor:

Manon Drieshen
Projectmanager m.j.drieshen@amsterdamumc.nl

Jeanine Mulders
Projectmanager j.s.mulders@amsterdamumc.nl

Mariska Timmers
Projectmanager m.p.timmers@amsterdamumc.nl

Yvonne Weijenhoven
Projectmanager y.e.weijenhoven@amsterdamumc.nl

Henny van der Wal
Project Assistent
h.j.vanderwal@amsterdamumc.nl

Linda van Weezep
Project Assistent l.vanweezep@amsterdamumc.nl

Karin Clement
Project Assistent k.clement@amsterdamumc.nl

Cindy Boutkan-Faber
Financiële Administratie c.boutkan@amsterdamumc.nl

John Cheuk Alam
Financiële Administratie j.cheukalam@amsterdamumc.nl