Voorbehouden Handeling – Perifeer Infuus

Doelgroep
U bent als zorgprofessional werkzaam in de patiëntenzorg of levert een bijdrage aan wetenschappelijk onderzoek.

Doel
Na afloop van de cursus:

  • Heeft de deelnemer kennis van het AmsterdamUMC locatie AMC protocol ;
  • Kan de deelnemer een perifeer infuus inbrengen uitvoeren volgens het AmsterdamUMC locatie AMC protocol, in een skills lab setting;
  • Weet de deelnemer hoe en onder welke voorwaarden hij zich in de praktijk verder dient te bekwamen.

Inhoud en werkwijze
De scholing bestaat uit het maken van een E-learning, theorie en praktisch oefenen in een skills lab setting. De scholing wordt afgesloten met een bekwaamheidstoets in skills lab setting.

Getuigschrift
Deelname aan de cursus en het behalen van de toets geeft recht op een certificaat.

CanMEDS competenties
Deze cursus draagt bij aan de ontwikkeling van de volgende CanMEDS competenties (bron: het Kwaliteitsregister Verpleegkundigen en Verzorgenden):

  • Klinisch handelen: 100%

Totaal aantal punten: 2

Aantal deelnemers
Minimaal 2 en maximaal 4.
In verband met de noodzaak van het aanleren van de vaardigheid kan ervoor gekozen worden om de training aan te bieden aan 1 deelnemer.

Kosten
€75,00 per deelnemer.

Contact
Meer informatie over onderwijs is te vinden op de pagina Contact.

Data en Inschrijven
Inschrijven kan via de gepubliceerde data op StudyTube. Deelnemers kunnen zich ook ‘aanmelden’ via de ‘geïnteresseerden’ knop waarna er in overleg een datum gepubliceerd wordt. Voor externen kan er contact opgenomen worden met info@amsterdamumcacademie.nl