Team

We stellen graag het team van de Onderzoekslijn Acute Ouderenzorg aan u voor.

Prof. dr.  Bianca   Buurman
Prof. dr. Bianca Buurman
Hoogleraar Acute Ouderenzorg
Sara  Daliri
Sara Daliri
Promovenda
s.daliri@olvg.nl
Drs.  Isabelle   Flierman
Drs. Isabelle Flierman
Promovenda
i.flierman@amc.uva.nl
Linda  Hartel
Linda Hartel
Beleidsadviseur en projectleider
l.hartel@amc.uva.nl
Patricia  Jepma
Patricia Jepma
Promovenda en Docent HBO-Verpleegkundige
p.jepma@hva.nl
Janet   Macneil Vroomen
Janet Macneil Vroomen
Universitair docent
j.l.macneil-vroomen@amc.uva.nl
Drs.  Ruth   Pel Littel
Drs. Ruth Pel Littel
Promovenda
r.pel@vilans.nl
Lucienne   Reichardt
Lucienne Reichardt
MSc, promovenda
l.a.reichardt@amc.uva.nl
Marjon  van Rijn
Marjon van Rijn
Postdoc PalliSupport en docent Verpleegkunde
m.vanrijn@amc.uva.nl
Rosanne  van Seben
Rosanne van Seben
Promovenda & Programmacoördinator Aging & Later Life
r.vanseben@amc.uva.nl
Iris  Wanders
Iris Wanders
Projectmanager WijkKliniek
i.g.wanders@amc.uva.nl

Corona-maatregelen

We zetten ons in om ons ziekenhuis veilig te houden tijdens de coronacrisis.

Lees deze extra maatregelen goed door voordat u een van onze locaties bezoekt: