Medewerkers van de ABCD-studie

Dr.  Anton  Schreuder
Dr. Anton Schreuder
Junior onderzoeker
a.schreuder@amsterdamumc.nl
Drs.   Hanan  Bozhar
Drs. Hanan Bozhar
PhD
h.bozhar@amsterdamumc.nl
Dr.   Helle   Larsen
Dr. Helle Larsen
Onderzoeker, universitair docent
H.Larsen@uva.nl
MD  Jacinta  Buttner
MD Jacinta Buttner
arts-onderzoeker
j.w.c.buttner@amsterdamumc.nl
Drs.  Noekie van Lieshout
Drs. Noekie van Lieshout
Data-manager
n.vanlieshout@amc.uva.nl
Ir.  Viyan  Rashid
Ir. Viyan Rashid
Onderzoeker, Docent HBO
v.rashid@hva.nl
Dr.  S.R. Susanne de Rooij
Dr. S.R. Susanne de Rooij
Onderzoeker, Universitair docent
s.r.derooij@amc.uva.nl
Drs.  Sara  Dieduksman
Drs. Sara Dieduksman
Data-manager
s.r.dieduksman@amsterdamumc.nl
Dr. G.M. Tanja  Vrijkotte
Dr. G.M. Tanja Vrijkotte
Projectleider
t.vrijkotte@amc.uva.nl

Corona-maatregelen

We zetten ons in om ons ziekenhuis veilig te houden tijdens de coronacrisis.

Lees deze extra maatregelen goed door voordat u een van onze locaties bezoekt:

Feestdagen

Tijdens de feestdagen zijn onze poliklinieken gesloten. Lees meer